Please Enable JavaScript!
Mohon Aktifkan Javascript![ Enable JavaScript ]

TV8 İzle, TV8 Canlı TV İzle, TV8 Canlı Yayın, TV8 Yayın Akışı, Canlı TV İzle TV8, TV8 Kesintisiz Canlı Yayın İzle,

Tv8

1999 yılında MNG Medya gurubu bünyesinde yayıncılık hayatına başlayan TV8, Mehmet Nazif Günal tarafından kurulmuştur. Kurulduktan itibaren ilk olarak habercilik alanında faaliyet göstermiştir. 2003 yılında yöntem değişikliğine gidilerek ulusal kanallar sıralamasında yer almıştır. Günümüzde Acun Medya tarafından yönetimi sağlanmaktadır. 2013 yılında Acun Ilıcalı tarafından satın alınmıştır. Stüdyoları Sarıyer ve Maslak'da bulunmaktadır. Haber yayıncılığına tamamen son vererek, eğlence kanalı adı altında çalışmalarını sürdürmektedir. Bu sebeple tüm haber yayınları, Acun Ilıcalı tarafından kaldırılmıştır. Günümüzde Acun Medya grubu adı altında yer alan tüm programlar Tv8 çatısı altında toplanmıştır. 2016 yılından itibaren NBA maçları telif hakları satın alındı ve NBA maçları gösterilmeye başlandı. Tüm bu gelişmelerin yanında TV8, Bein Şirketler platformu adı altında HD yayına geçiş yaptı. 12 Kasım 2015 yılında ise Doğuş yayın grubu, hisselerin %30'una ortak olmuştur.

 

Tamamen eğlence ve magazin alanında yayın sağlanmaktadır. Yaşadığımız zaman dilimde oldukça izleyici kitlesine sahip kanal olmaktadır. TV8, Hd yayıncılığa geçtikten sonra bazı uygulamalar getirmiş ve izleyicilerine bilgisayarlar, tabletler ve telefonlar üzerinden tv8 canlı yayın izle imkanı sunmuştur. Akıllı telefonlarda bulunan TV8 uygulaması ile Hd yayın izlenme imkanı sunulmuştur. Kanal frekansları uydu cihazlarına girilerek, tv8 kesintisiz izle işlemi gerçekleştirilmektedir. Türkiye, KKTC, İran ve Azerbaycan'da da izlenme imkanı sunulmaktadır. Günün her saati kanala ulaşma imkanı sağlanmaktadır. Son dönemlerde Tv8, Acun Ilıcalının da sunucusu olduğu bazı programlar ile reyting alanında üst sıralarda yer almaktadır Yetenek Sizsiniz Türkiye, O ses Türkiye, Survivor, Göz6, Rising Star, 3 Adam gibi programlar yayınlayarak izleyicilerin gönlünde taht kurmaktadır. Yayıncılık dünyasına yeni bir soluk getiren Tv8, son dönemde yeni çalışmalar hazırlığı içerisinde olduğunu duyurmuştur. Günümüzde en çok beğenilen ve sevilen kanallar arasında bulunmaktadır.

TV8 Canlı Yayınını sitemiz üzerinden kesintisiz izleyebilirsiniz. İnternet üzerinden Online canlı yayın yapan tüm TV kanallarını Bir araya Toplayan, Kesintisiz ve Ücretsiz canlı tv izleme imkanı sunan Oneo Tv de takılmadan Canlı TV8 İzleme keyfini yaşayın.

Tag:

Broadcasting Now

Comments

Live Tv Streaming Free - Livetvgoo

Livetvgoo.com was established to gather TV channels and Radio channels in a single environment.
Our site does not provide location provider service.
Livetvgoo.com is an Online Live TV site where the best open and free TV channels are retransmitted.

livetvgoo@gmail.com

Authorized persons who will send a warning for the broadcast you want to be removed from our site should send the document that they are authorized. Our site in no way accepts the responsibility of tv channels and radio channels.
OneoTV.com is designed to make it easier for users to navigate and continues to be improved. Do not forget to ctrl + f5 in between. Here you can watch TV channels on Computer, Mobile, Tablet, Smart TV and others for free, virus-free and without malicious ads.

2022-2022 Live Tv Goo - Live Tv Streaming Free