Please Enable JavaScript!
Mohon Aktifkan Javascript![ Enable JavaScript ]

TEK RUMELI TV izle, TEK RUMELI TV Canlı TV İzle, TEK RUMELI TV Canlı Yayın izle, TEK RUMELI TV Kesintisiz Canlı İzle, TEK RUMELI TV Yayın Akışı, Canlı TV İzle TEK RUMELI TV, TEK RUMELI TV Kesintisiz Canlı Yayın İzle,

TEK RUMELI TV 2009 yılında Atilla Baykal tarafından kuruldu. Kısa süre test yayını yapan Tek Rumeli TV daha sonra normal yayına geçmiştir. Kanalın ismindeki TEK, Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli illerinin baş harflerinden gelmektedir. Yöresel yayınlar yapan Tek Rumeli TV yayın akışında genellikle Rumeli, Trakya ve Balkan yöreleri ile ilgili programlara ağırlık vermektedir. Tabi kanalın yayınları bununla sınırlı değil, günün belirli saatleri haber, ekonomi, müzik, eğlence, çocuk, spor, belgesel ve kültür programları da yayınlanmaktadır. Ayrıca Tek Rumeli TV web sitesinden kaçırdığınız programların tekrar bölümlerini izlemenizde mümkün. Turksat 4A, Teledünya ve Kablo TV platformlarından yayın hayatını sürdüren kanal Türkiye'nin dışında, Bulgaristan, Makedonya, Yunanistan, Kosova ve Bosna Hersek gibi Türklerin yoğun yaşadığı bölgelerde yoğunlukla izlenmektedir.

TEK RUMELI TV Canlı Yayınını sitemiz üzerinden kesintisiz izleyebilirsiniz. İnternet üzerinden Online canlı yayın yapan tüm TV kanallarını Bir araya Toplayan, Kesintisiz ve Ücretsiz canlı tv izleme imkanı sunan Oneo Tv de takılmadan Canlı TEK RUMELI TV İzleme keyfini yaşayın.

Tag:

Broadcasting Now

Comments