Please Enable JavaScript!
Mohon Aktifkan Javascript![ Enable JavaScript ]

POWER TV İzle, POWER TV Canlı TV İzle, Canlı TV İzle POWER TV , POWER Canlı Yayın izle, POWER TV Kesintisiz Canlı Yayın İzle, POWER TV HD TV İzle, POWER TV Canlı TV İzle Kesintisiz,

POWER TV
Power TV Kanalı 25 Eylül 2014 yılında yayın hayatına başlamıştır. Kanalın sahibi Cem Hakko’dur. Televizyonun resim formatı 16:9’ dur. Kullandığı slogan “En İyi En Yeni Müzik” tir. Kanalın genel merkezi Türkiye’nin en kalabalık şehri olan İstanbul’dur. Kardeş kanalları Powertürk TV’dir. Kanalın izlenebilirlik uydu yayını Türksat 3A 12265 V 27500 5/6 (SD/HD), D- Smart 119. Kanal (SD/HD), Digiturk 100. Kanal (SD) izlenmektedir. Kablo yayınında ise Kablo TV, 152. Kanal (SD), 151. Kanal (SD)’den izlenmektedir. Kanalın yayın alanı Almanya, Avustralya, Avusturya, Belçika, Fransa, Hollanda, İsviçre, Türkiye olarak belirlenmiştir. Power TV, yeni hit parçaları ilk klip çalışmasıyla izleyicisine sunmaktadır. Günün en yorgun zamanlarında, kişinin kendini bulması kanaldaki müzik sesinin yükselmesiyle yaşanmaktadır. Kanalın hazırlamış olduğu her programda güçlü bir ekip çalışması göze çarpmaktadır. En yeni klipler ve sanatçıların hazırlamış olduğu çalışmaları ilk kez izleyicisiyle buluşturmanın gururunu yaşanan Power TV’nin izleyici sayısı oldukça yüksektir. Sizde en yeni klipleri herkesten önce canlı izlemek istiyorsanız Power TV’yi izlemelisiniz.

Power TV’nin yayın akışında hafta içi her gün saat 06:00 da Power Mornıng, saat 10:00 da Power Hıts, saat 12:00 da Power FM – İrem & Burak (On Aır), saat 14:00 da Power FM – Emrah (On Aır), 15:00 da Pop Up, 16:00 da Request Lıne, saat 17:05 da chat zone – Power FM (On Aır), saat 19:00 da Song Clash, saat 20:30 da Power Hıts, saat 21:00 da All Tıme Hıts, saat 23:30 da Power Hıts, saat 24:00 da Power Love, saat 02:00 da Power Hıts yayınlanmaktadır. Sevilerek izlenen diğer programlar ise, Luxury Lıfe, Actıon Zone, Fılms and Stars, Wall of Sound, Makıng The Movıes, Frıday Mıx, All Tıme Hıts, tır. Kanal yayınladığı her program özenle hazırlamaktadır.

POWER TV Canlı Yayınını sitemiz üzerinden kesintisiz izleyebilirsiniz. İnternet üzerinden Online canlı yayın yapan tüm TV kanallarını Bir araya Toplayan, Kesintisiz ve Ücretsiz canlı tv izleme imkanı sunan Oneo Tv de takılmadan Canlı POWER TV İzleme keyfini yaşayın.

Tag:

Broadcasting Now

Comments