Please Enable JavaScript!
Mohon Aktifkan Javascript![ Enable JavaScript ]

İsa Özcan sorumluluğunda, Gonca Radyo ve Televizyon Yayıncılık A.Ş bünyesi altında faaliyetlerini sürdüren Gonca Tv günümüzde farklı yayın akışı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Geniş bir izleyici kitlesi bulunan kanal, İstanbul / Büyükçekmece ilçesinden yayın yapmaktadır. Gonca Tv yayın akışını Türksat ve Digitürk üzerinden seyircilerine aktarıyor.

Kanalın yayın akışı genellikle müzik ve gezi programlarından oluşuyor. SD yayın hizmeti ile ekrana getirdiği programlar ile adından sıkça söz ettirmeyi başaran kanal, geniş bir izleyici kitlesine sahiptir.

Gonca Tv, Gonca Radyo ve Televizyon Yayıncılık A.Ş bünyesine bağlı olarak 8 Şubat 2016 tarihinde 3548 sayılı yazı ile kurulmuştur. Kanal kuruluş amacını eğitim, kültür, tematik ve objektif temalar ile yayın hizmeti olarak belirlemiştir.

Gonca Tv’nin seyircileriyle buluşturduğu yayın akışında genellikle eğlenceli programlar yer almaktadır. Eğlence sektörü dendiğinde müzik programları akla gelen ilk isim olduğundan, kanal yayın akışında müzik programlarına öncelik tanımıştır. Seyircilerine en güzel şarkıları dinleten Gonca Tv, programa davet ettiği önemli konuklarla da sohbet havasını seyircilerine hissettirmeyi başarıyor. Özellikle müzik türlerinden türküleri çoğunlukla yayınlayan kanal, uzun havaları ile yayıncılık anlayışını üst düzeylere çıkardığını bizlere kanıtlıyor.

Siz de Gonca Tv’nin sizler için hazırlamış olduğu birbirinden özel programları sitemiz üzerinden canlı ve kesintisiz bir şekilde izleyebilir, keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey ise, Gonca Tv sayfamızı ziyaret etmek.

Gonca Tv izle, Gonca Tv Canlı TV İzle, Gonca Tv Canlı Yayın izle, Gonca Tv Kesintisiz Canlı İzle, Gonca Tv Yayın Akışı, Canlı TV İzle Gonca Tv, Gonca Tv Kesintisiz Canlı Yayın İzle

 

Tag:

Broadcasting Now

Comments