Please Enable JavaScript!
Mohon Aktifkan Javascript![ Enable JavaScript ]

DREAM TÜRK  İzle, DREAM TÜRK Canlı TV İzle, Canlı TV İzle DREAM TÜRK, DREAM TÜRK Canlı Yayın izle, DREAM TÜRK Kesintisiz Canlı Yayın İzle, DREAM TÜRK HD TV İzle, DREAM TÜRK  Canlı TV İzle Kesintisiz,

DREAM TÜRK canlı, tematik bir müzik kanalı olan Dream Türk içeriğinde yerli müziklere ait video klipleri barındırmaktadır. Kanala ait canlı yayını kesintisiz, donmadan istediğiniz platformda izleyebilirsiniz.

Son çıkan klipler ve tarihe damga vurmuş video kliplerin yer aldığı tematik müzik kanalıdır. Dream Türk, Süper Kanal Televizyon ve Radyo Yayıncılık A.Ş.'ye ait müzik kanalıdır.

Dream Türk Tarihçe

Dream Türk, Türkçe müzik yayın yapan video kanalıdır. 15 Mart 2003'te yayın hayatına başlayan kanal, sadece Türkçe müzik yayınları yapmaktadır. Türkiye'de Turkcell TV+, D-Smart, KabloTV ve Tivibu platformunda bulunmaktadır ve Türksat 4A uydusu üzerinden yayın yapmaktadır. 2007 yılında D-Smart'ın özel kanalı olarak yayın yapmaya başlasa da 7 Ekim 2010'da yeniden ücretsiz yayına geçmiştir. Demirören Medya Grubuna bağlı bir kanaldır. Dream Türk, 8 Temmuz 2013'te 16:9 geniş ekran yayına geçmiştir.

Dream Türk Frekans

D SMART: 112. KANAL, TİVİBU: 166. KANAL, TÜRKSAT 4A UYDU: Frekans: 12034, Polarizasyon: V-Dikey, Kapsama: Batı, SR: 7500, FEC: 5/6, V-PID: 107.

DREAM TÜRK TV Canlı Yayınını sitemiz üzerinden kesintisiz izleyebilirsiniz. İnternet üzerinden Online canlı yayın yapan tüm TV kanallarını Bir araya Toplayan, Kesintisiz ve Ücretsiz canlı tv izleme imkanı sunan Oneo Tv de takılmadan Canlı DREAM TÜRK TV İzleme keyfini yaşayın.

Tag:

Broadcasting Now

Comments